S.S.S.

Merak Edilenler

Soru : *Nasıl Sipariş Verebilirim ?
Cevap : Siparişinizi ister internet sitesinden, ister e-mail yoluyla, isterseniz de telefonla bize ulaşarak verebilirsiniz. Biz her zaman sizin için, en iyiyi yaratmak için buradayız.
Merak Edilenler

Soru : *Neredesiniz ?
Cevap : izmir de Karşıyaka İlçesindeyiz..
Merak Edilenler

Soru : *Ürünler için minimum boyutlar nedir ?
Cevap : Pasta, kurabiye ve cupcakeler için minimum boyutumuz 5 kişiliktirÜrünleriniz, bunun üzerindeki istediğiniz büyüklük ve adette hazırlanabilir.
Merak Edilenler

Soru : *Fiyatlandırma nasıl oluyor ?
Cevap : Pastalar için fiyatımız, kurabiye ve cupcakeler için adet fiyatımız; model, büyüklük/adet ve zamanı hakkında bilgiler özelden verilir..
Merak Edilenler

Soru : *Pastamız neli olabilir ?
Cevap : Pastaların pandispanyasını , kekini, cupcakelerin içeriğini ve kurabiyelerin içeriğini tamamen kendim hazırlıyorum…. Herhangi hazır bir mix ya da ürün kullanmıyorum… Krema ise yine kendi tarifim olan içinde yağ bulunmayan, hem lezzetli hem hafif.
Merak Edilenler

Soru : * Kullandığınız malzemeler ne kadar kaliteli?
Cevap : FUNDA PASTA olarak sizlere görünüşleri kadar tatları da güzel ürünler sunmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle, ürünlerimizin yapımında kullanılan un, şeker, tereyağı, çikolata ve benzeri malzemeler evlerimizde tükettiğimiz gibi en kaliteli markalar arasından seçiyoruz
Merak Edilenler

Soru : *Kullandığınız malzemeler yenilebilir mi?
Cevap : Ürünlerimiz tamamıyla yenilebilir malzemelerden hazırlanmaktadır.
Merak Edilenler

Soru : * Sizi ziyaret edip ürünlerinizi görebilir miyim?
Cevap : Tüm ürünler sipariş üstüne hazırlanıp taze bir şekilde sahiplerine teslim edilmektedir, bu yüzden hazırda ürün örnekleri bulunmayıp, pek çoğunun fotoğrafı sayfamızda yayınlanmaktadır. Bu nedenle, Bizi ziyaret edip ürünleri görerek sipariş veremezsiniz
Merak Edilenler

Soru : * Siparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim?
Cevap : Siparişinizi en geç 3 gün önceden verirseniz sizin hayalinizdeki ürünleri, gerçeğe FUNDA BUTİK PASTACILIK lezzetiyle sunabiliriz. Tabi ki, daha önceden vereceğiniz siparişleriniz program açısından daha iyi olacaktır.
Merak Edilenler

Soru : *Kargo ile gönderi yapabiliyor musunuz? İzmir içi Teslimat var mı?
Cevap : ‘Pasta’, ‘çubuklu kurabiye ’ ve ‘3 boyutlu figür içeren cupcake’ler çok hassas oldukları için bu ürünler kargo ile gönderilememektedir. İzmir içi EK ÜCRET İle Teslimatımız vardır, veya İzmir Karşıyaka adresimizden elden teslim alınmalıdır. Bunların dışındaki diğer bütün ürünlerimiz kargo ile gönderilebilir.
Merak Edilenler

Soru : *Teslim aldığım pastayı nasıl muhafaza etmeliyim?
Cevap : Teslim edilen size özel pastanızı mutlaka +4C buzdolabında muhafaza etmelisiniz. Oda sıcaklığında belli süre bekleyen pastalarda tamamen doğal ürünler kullanıldığı için, tat ve şekilde bozulmalar meydana gelebilir.